Kamil Profil Hoşgeldiniz

Yenilikçiliğin ve profesyonelliğin önemini anlıyoruz

2006’daki lansmanımızdan bu yana vizyonumuz ve odak noktamız, müşterilerimize yüksek değerli projeler sunmak olmuştur. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Kamil Profil LTD. Şti. metal mamülleri, sac ve demir ticareti yapmakta ve müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. 26.06.2006 tarihinde Remzi Çeşnial tarafından kurulan firmamız: çelik kontrüksiyon firmalarına özel bükme sanayi profilleri, kesim-kıvrım, istenilen ölçülerde trapez sac ve profil tasarımı-üretimi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Kurulduğumuz tarihten itibaren kalitemizden bir an bile ödün vermeden, sektörde elde ettiğimiz deneyimlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kullanarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Firma olarak önceliğimiz, birlikte çalıştığımız deneyimli personellerimiz ile bize güvenen müşterilerimize sektördeki en iyi hizmeti sunmak ve geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bunun için sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve sizlere her seferinde daha iyi bir hizmet sunmak için kendimizi geliştirmeyi bir görev biliyoruz.

Uzun vadede hedefimiz, müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde hız ve sürekliliği sağlayarak sizlerle birlikte büyümektir.

Saygılarımızla,

Kamil Profil LTD. Şti.

Vizyonumuz

En son uygulamaları ve teknolojileri kullanarak güncel kalıyoruz

Firmamız Çelik Kontrüksiyon Firmalarına Özel Bükme Sanayi Profilleri Üretimi Yapmaktadır. Plazma Kesim, Oxy Kesim, Kesim ve Kıvrım İşleri, Abkant ve Giyotin, Perakende Kutu Profil, Siyah Saç Madde Mamülleri, Borular, Rulo Açma ve Dilme İşlemi, Betonaltı Trapez, Deck Trapez, Trapez Saç, İstek Doğrultusunda ve İstenilen Ölçülerde Değişik Profil Tasarım ve Üretim İşlemi Yapmaktayız.